Deelnemers 2018

Klasse ORC 1

  Naam Bootnaam Zeilnummer Handicap Website
1 Hans Keverling Buisman  Grand Slam  NED 6567  599,0  
2 Berry Dijkhuizen Jipper NED 8736 582,1  
3 Jelte Komelis Iskander NED 9031    
4 Erwin Goede XoGood NED 7983 587,3  
5 Eric Enschede Diva NED 7897 578,4  

Klasse ORC 2

  Naam Bootnaam Zeilnummer Handicap Website
1 Willem Ottevanger Blues NED 1427    
2 Bob Jansen Fun-X NED 7604 625,1  
3 Jeroen Koninkx Team SailSelect NED 101 636,5  
4 Victor Lendering The Fox NED 3970 618,1  
5 Ronald Lettenmeijer Moshulu NED 8037    
6 Ronald Giethoorn Sunshine NED 9035 637.1  
7 Sander Vos Foxy CHN 1 602,2  
8 Arianne van de Loosdrecht Team Heiner 3 NED 7020    
9 Wolfgang Doczyck Dicke Bank GER 6791 655  

Klasse ORC 3

  Naam Bootnaam Zeilnummer Handicap Website
1 Sybout Hiemstra White Hawk NED 7251 693  
2 Zeilteam Tien-10 Tien-10 NED 8175   Zeilteam Tien-10
3 Raoul Godthelp Zahir-409 NED 8382 745.3 Pionklasse
4 Coen de Nooijer Phantom 6    
5 Olivier Verhaar Flevomare 01 NED 1    
6 Floris Cornelissen FRAM NED 8707 762,8  

J-109

  Naam Bootnaam Zeilnummer Website
1 Dennis Zuidam  Jam Session  GBR 6909R     
2 Rein Bakker Big Time NED 7473 Big Time  
3 Arjen van Leeuwen JOULE NED 8276    
4 Gerrit Dekker Customer Contact Company NED 7470    
5 Nick Zondervan Team Heiner 4 NED 7472 Team Heiner  
6 Menno Koen Maatskip J NED 7006 Maatskip  
7 Arnout Jorritsma MaJic GBR 4909 MaJic  

J-80

  Naam Bootnaam Zeilnummer Website 
1 Bernard Holsboer  Juul NED 1540    
2 Nick Elsink J'Zuster NED 1137 J'Zuster  
3 Sjoerd Ribberink sJees NED 8931    
4 Bram Adema Njord NED 856    
5 Roel & Torsten Joyride NED 708    
6 Stephan vn Denderen Jolokia NED 1134 Jolokia  
7 Louis Kanters JIP NED 831    
8 Theun van Halewijn JAWS NED 7916    
9 Jelmer Bouw Quantum Sails NED 540 Quantum Sails  

Kwarttonners

  Naam Bootnaam Zeilnummer GHP Boottype Website/OPm.
1 Xander Bianchi Fair Wind  NED 8529 776,6 Firtst 27   
2 Hylke Steensma Black Pearl NED 5238 764,1  Extra Paulette
Black Pearl
3 Robbert Dieperink Yellow Fox NED 8558 788,1 Foxhound 24
 
4 Andre Vink Chiquitina NED 8864 786,5  Elvstrom 1/4 tonner
 
5 Leo Loman SPOOM NED 2696 799,4  Waarschip 1/4 tonner
 
6 Ruud Westerbeek Endeavour NED 8430 749,7 Proto 1/4 tonner
 
7 Karim Kat Mantissa NED 8559 790,2 (2015) Eythene 24
 
8 Bart Snel Second Wave NED 3247 758,6 Robber 3E
 
9 Jos Kroon Larissa NED 2420 785,8 Zeeton 24
 
10 Alexander Cooke Itch NED 3925 722,7 Mohnhaupt Proto 1/4 Tonner   
11 Jan de Boer Racykaltrant NED 2609 777,6 Westerly GK24  alleen ZA
12 Cock Baas Impuls NED 2684 763,8 Dehler Sprinta Sprinta
13 Steven Stoffers Wolk NED 8946 781,1 Mallard 7 Start Eenzame Noord
14 Jan Fokke Hoekstra Driftkikker N.N.B. nnb Drifter 25 alleen Za

FF-65

  Naam Bootnaam Zeilnummer Opm.
1 Ed Brand Fianchetto NED 5033  
2 Marc Pessel LEFF NED 5578  
3 Kees Meeuwissen Sjeekie NED 29  
4 Erwin de Kleijn Off-duty NED 18  

X-Yachts Family Class

  Naam Bootnaam Zeilnummer Boottype Website Opm.  
1 Pieter van Bekkum  BiXmile  NED 7361  X-43     
2 Remo van der Wilt Xonrisa NED 8041 X-43   alleen ZA 
3 Hans van Kooten Xplorer       alleen ZA
4 Arjen de Bruin LunatiX NED 6696     alleen ZA
5 Henk Wieringa Loxia       alleen ZA
6 H. Zwart LoXia NED 7886      
7 Erwin Sikking X-zone   X-382    
8 Mark Walraven Onyx NED 5777      

SW-klasse

  Naam Bootnaam Zeilnummer Boottype Opm.  
1 Robert Voogt  Poker 12 Dehler 41   
2 Mobitrac Caliber NED 1012 Catalina 41 MKII   
3 Fedde Andela Sea's Out NED 8150 Salona 37  
4 Marco Koenen Biscaya NED 7566 Sun Fast 36  
5 Rene Klaassen Mare NED 8730 Dufour 425 GL alleen ZA
6 Sander van den Broek Avalon NED 4985 Jeanneau Rush 31  alleen ZA
7 Martijn Kamermans Salteezer GBR 1417R Dehler 32 JV  
8 Ubbo Neisingh Nord  2 Bavaria Cruiser 37  
9 Theo en Jan Jacobs Esbee NED 3264 SB20 alleen ZO
10 Ronald Meeuwissen Rosy Maes NED 7513 v.d.Stadt 34  
11 Hanneke Beers Witte Beer D 35 Helmsman 35 alleen ZO

Onze sponsoren

Logo Marina Muiderzand Logo Gemeente Almere Logo X-Yachts
Logo Northsails kniest klein Logo 12bft
Logo Flevomare Logo Jansma Jacht Sponsor Navionics
logo HH  

Contact

  • Organisatie
    WSV Flevomare
    Henk Kuiper
    Postadres: Spijk 1, 6701 DT Wageningen, Tel: 06-20376509
    Bezoekadres: IJmeerdijk 4, 1361 AA Almere (Marina Muiderzand)
  • Email
    Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Volg ons
  • Meer Tweets
    gedurende het evenement
    op onze nieuwspagina